Святкові ти вихідні дні з нагоди Дня Незалежності Володимир Кулешов разом зі своїми колегами, мерами міст України, провів в зоні АТО, відвідавши та підтримавши бійців бойових підрозділів, які захищають нашу країну від російської агресії. Бійці українських збройних сил тепло зустріли гостей, пригостили солдатською кашею та надали ліжка в солдатських спальнях.

Не дивлячись на те, що в більшості місць на кордоні з тимчасово окупованими територіями України сепаратистами та агресорами в цей час відносно спокійно, потрібно бути вкрай обережними, тому що повсюди знаходяться заміновані ділянки, та й можливі зустрічі з диверсійними терористичними групами, - розповідає В. Кулешов. – Підрозділи, в яких ми перебували, знаходяться в лісі, тому вночі тут не рекомендовано користуватися ліхтарями та іншими джерелами освітлення, а також потрібно пересуватися дуже тихо. Але бійці напам'ять знають всі стежинки та доріжки, дерева та кущі. На сьогодні, зі слів захисників, вони  не відчувають гострої потреби ні в їжі, ні в іншому забезпеченні, як то було в перші дні протистояння ворогу. Та все ж таки нашим гостинцям були раді, а ще більше раді тому, що про них не забувають і дуже часто відвідують волонтери. Ця підтримка найбільш значима для них.

Найближчим часом Володимир Кулешов знову планує подорож до захисників нашої Вітчизни.