Яким бути нашому місту? Що, де і як будувати? Який архітектурний стиль обрати для реалізації комплексного благоустрою вулиць міста? Кому це вирішувати? Міському голові, депутатам, пересічним мешканцям? Відповідь на ці запитання проста: вирішувати всім разом. Ось тільки як поєднати бажання всіх мешканців та як визначити пріоритетність прийняття рішень?

Виконком Гніванської міської ради ще в минулому році запровадив такий шлях вирішення питань, як громадські ініціативи. Кожен мешканець або група громадян нашої територіальної громади має змогу подати свою ініціативу щодо розбудови вулиці, мікрорайону, громадського об’єкту у міську раду. Таким чином з  урахуванням наданих гніванчанами пропозицій нині реконструюється стадіон на масиві цукрового заводу, відновили освітлення на багатоквартирних прибудинкових територіях, створили спортивні та ігрові майданчики на подвір’ї СЮТ, біля Грижинецького СБК, на прибудинкових територіях, встановили лавочки та смітники на вулиці Соборній, замінили старі аварійні зупинки громадського транспорту на нові та іще багато інших гарних справ реалізується або занесені в майбутні плани. Надати свої пропозиції можна як в письмовому вигляді, так і в електронному, приславши їх на сайт Гніванської територіальної громади. Не стійте осторонь розвитку міста – пропонуйте та допомагайте в реалізації.