Вкотре чуємо про те, що міська рада не думає про гніванчан, бо не хоче збудувати туалет в центрі міста. З приводу цього пояснюємо, що питання туалету в центрі міста в районі торгівельних місць на тимчасовому ярмарку розглянуто більше п’яти років тому.

Повертаючись до нього, знову роз’яснюємо. Складність даного питання не в тому, що саме приміщення туалету неможливо збудувати, а в тому, де саме це можна зробити. По-перше, є чіткі санітарні норми, які при будівництві потрібно дотримуватися. Тому не всі, зручні для користувачів, місця можна використати. По- друге, є ще й моральні норми. В центрі міста щільна забудова як житлового сектору, так і комерційного. При попередньому розгляді цього питання жоден власник не дав згоди на розташування поруч з його будівлею чи земельною ділянкою громадського туалету. І є ще одне, третє, не менш значиме, питання – хто буде наглядати за туалетом, якщо він буде збудований. Є сумний приклад того, як збудований туалет в районі старої водонапірної вежі біля контори кар’єроуправління був просто засипаний гніванчанами побутовим сміттям. Аналогічна доля могла б статися з туалетами за універмагом та за поліклінікою. У  2012 році міський голова домовився з приватним підприємцем, щоб туалет на вулиці І. Франка був використаний як громадський. Тільки за один тиждень роботи він був засмічений пластиковими пляшками, пакетами зі сміттям та іншим непотребом. Приватний підприємець змушений був закрити туалет на замок. Залишається єдиний вихід - будівництво ринку в центрі міста з туалетом. В даний момент завершується виконання необхідної документації, і надіємося, що в близькому майбутньому у нас буде ринок з туалетом. А гніванчанам потрібно навчитися користуватися будь-якими об’єктами за призначенням.