Сьогодні у міську раду завітав ще один військовозобов'язаний, який проходить службу у зоні АТО.
Руслан Плюта служить в ЗСУ з лютого 2017 року. Службу проходить в смт. Широкине, Донецької області. У жовтні цього року отримав осколкове поранення в ліве око. Реабілітацію проходив у Дніпропетровському госпіталі.

Нагороджений медаллю «За участь у бою» Громадською організацією «Об'єднання патріотів «Сильні духом».
Зараз перебуває у заслуженій відпусті, через декілька днів Руслан знову повернеться на передову. Ми пишаємося нашими гніванчанами.

У нашому місті таких людей дуже багато, шкода, що не про всіх ми знаємо. Гніванчани! Якщо у Вас є інформація чи цікаві факти про наших героїв, надсилайте, залюбки опублікуємо. Адже ми повинні знати своїх героїв.