Ще у грудні президент України Петро Порошенко підписав Указ № 409 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 956 українкам з них 2 жительки міста Гнівані а саме: Анохіна Наталя Петрівна, яка виховала 6 дітей та Калюжко Тетяна Вікторівна, яка виховала 5 дітей. До нагороди були представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, створили належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного і духовного розвитку.

Привітали жінок з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» депутати міської та обласної ради на сесії Гніванської міської ради, яка відбулася 31 січня. Депутат міськради Костянтин Гавриш подарував жінкам коровай та квіти, а голова ГО «Гніванчани» Анатолій Дрозд вручив грошові винагороди. Депутати побажали жінкам побільше хороших і світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.
Також 8 лютого в приміщенні Тиврівської РДА матерів-героїнь нагородять посвідченнями та нагрудними знаками.