До міської ради звернулися активні гніванчани з пропозицією створити на водоймі річки Витавки, що розташована в центрі міста (біля містка автошляху Вінниця Тиврів) привабливого місця відпочинку.

У суботу 28 квітня активісти зібралися на перше своє зібрання, щоб обговорити організаційні питання. На зібрання запросили міського голову. Були присутні і депутати А.Дрозд та О.Кудирко. Разом прийшли до єдиного висновку - про створення спілки рибаків, облаштування місця відпочинку на базі ставка ( в громаді відомий як «Шаріковський»), запуск риби, встановлення чітких правил на даному об’єкті благоустрою та контролю за їх виконанням. Зі свого боку Володимир Кулешов обіцяв всебічну підтримку в організаційних питаннях, освітлення та облаштування необхідними матеріалами. Голова ГО «Гніванчани» Анатолій Дрозд пообіцяв в сприянні зариблення водойми. Також спілка залучилася підтримкою директора ВАТ «Гніванський карєр» Віктора Берещука. Це гарний приклад спільного впровадження громадської ініціативи, до якої завжди закликав гніванчан міський голова.