Сьогодні у приміщенні Гніванської міської ради відкрили агенстський пункт Вінницького приміського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області. У відкритті взяли участь: начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, начальник управління Пенсійного фонду України у Тиврівському районні Володимир Кубик, в.о. голови Тиврівської РДА Віктор Бойко, міський голова Володимир Кулешов, помічник народного депутата України Олександр Заворітній та представники громадськості.

В перший день послугами агентського пункту скористалися 22 людини. Громадян здебільшого цікавила інформація, що стосувалася розмірів їх пенсійних виплат, надбавок до пенсій тощо.
В подальшому прийом громадян буде проводитися уповноваженою особою управління щосереди з 8-00 до 13-00 год. в приміщенні Гніванської міської ради каб.№10.