Тиврівський район, Вінницька область

У Києві розпочався Міжнародний саміт мерів

28-29 листопада у Києві проходить Міжнародний саміт мерів, в якому бере участь Гніванський міський голова Володимир Кулешов.  Даний саміт організований Western NIS Enterprise Fund.

Понад 150 українських очільників міст та лідерів місцевого самоврядування з восьми країн світу зібрались, аби поділитися досвідом впровадження інновацій.  Програма дводенного саміту передбачає роботу в різних форматах: виступи фахівців зі світовим ім’ям, воркшопи, презентації стартапів та індексу розвитку міст Deloitte, панельні дискусії. Серед спікерів – представники Канади, Ізраїлю, Словаччини, Аргентини, Швеції, Великої Британії та Польщі.

Особливу роль на саміті відіграють Нідерланди: офіційним партнером події виступає StartupAmsterdam, відповідальний за розвиток Амстердаму, а почесним гостем є принц Нідерландів Константин, який займається розвитком стартап-середовища.

Під час саміту мери-учасники підписали маніфест про співпрацю та взаємодію у розвитку інновацій.