Дії під час повені та паводків

Зима цього року відзначалася незначними снігопадами та теплою погодою. Надходження води до ставків та річок в наслідок незначних опадів протягом січня та лютого склали 70% від середньорічного рівня, але протягом березня можливі значні опади та підвищення рівня води на водних об’єктах громади, що за таких умов, може спричинити повені та паводки. Ці особливості потрібно враховувати сільській раді, службам життєзабезпечення, організаціям та підприємствам при підготовці сил та засобів до дій на випадок можливого виникнення надзвичайних ситуацій під час пропуску паводку, повені та льодоходу цієї весни, про це йшлося на засіданні  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій громади, яка визначила основних виконавців для втілення в життя на мічених заходів з метою упередження можливих надзвичайних ситуацій та подій в період пропуску паводку.