До відома усіх платників податків!

Дата: 26.06.2018 16:45

Вінницька об’єднана  державна податкова інспекція інформує, що з 02 липня 2018 року бюджетні рахунки, на які зараховуються податки, збори та інші обов’язкові платежі до державного та місцевих бюджетів, будуть повністю змінені. Причина – запровадження Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів.

Відтак, з метою подальшого забезпечення надходжень бюджетних платежів, недопущення втрат бюджетів та упередження виникнення у платників податкового боргу, наголошуємо, що рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, які наразі відкрито на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) в розрізі кодів бюджетної класифікації, бюджетів та адміністративно-територіальних одиниць України, стануть активними (розпочнуть діяти і їх можна буде застосовувати платникам податків)  тільки з 02 липня 2018 року.

Отож, будьте пильними! З оновленими реквізитами рахунків можна ознайомитись на сайті Держказначейства України – розділ „Реквізити рахунків” – Вінницька область або на сайті Державної фіскальної служби України –  рубрика „Бюджетні рахунки” – Вінницька область.