Студенти Вінницької області мають можливість виграти 18 000 гривень на оплату навчання

Дата: 01.10.2019 12:51

2 вересня стартує Scholarship від Finance.ua – соціальний конкурс для студентів по всій Україні. Участь у заході безкоштовна. Переможець отримає грант на навчання у розмірі 18 000 гривень, а також можливість відвідати щорічну конференцію для спеціалістів з банківських технологій FinRetail 2019.

Початок конкурсу – 2 вересня 2019 року. Кінець прийому робіт – 1 листопада 2019 року. Урочисте нагородження відбудеться у рамках FinRetail 2019.

Детальніше про правила участі, основні вимоги та виграш – на сайті Scholarship від Finance.ua https://finance.ua/ua/scholarship.