19 січня із самого ранку в храмах Гніванської ОТГ з нагоди свята Водохреща розпочалися урочисті богослужіння з освячення води. Також традиційно на березі річки Південний Буг (в районі вул. Козацької) щороку відбувається обряд освячення води та масові гуляння.

Розпочався урочистий захід із літургії отця Миколи, після якої він освятив воду, вірян та річку Південний Буг. Після завершення освячення чимало охочих виявили бажання пірнути у холодну воду. Продовженням заходу став святковий концерт за участі провідних артистів та колективів громади, а також запрошених гостей. З вітальним словом виступив міський голова Володимир Кулешов, який побажав усім присутнім здоров’я, радості, достатку, мирного неба над головою, щоб у душі завжди панував спокій, милосердя та Божа благодать! Також не забув згадати про наших земляків, які зараз захищають нашу державу на сході України. Хвилиною мовчання вшанували загиблих в авіакатастрофі в Ірані та воїнів, які віддали своє життя за мир і спокій у наших домівках. На свято завітав мер м. Ришкани (Молдова) Віктор Богатько. З даним містом міська рада готується підписати меморандум про співпрацю та обмін досвідом. Також до святкування долучилися і наші постійні партнери із організації "Єврорегіон "Дністер" (м. Вінниця), а саме директор Микола Радіонов. Гості у своїх виступах також привітали усіх мешканців із таким чудовим святом та разом з гніванчанами занурилися в холодну воду. Висловлюємо щиру подяку організаторам та учасникам свята, а також головному спонсору, гніванчанину Анатолію Кучеру, який проживає в США, але щороку надає кошти для святкування Водохреща.