Шановні друзі! На засіданні Гніванського штабу протидії коронавірусу, яке відбулося 23 березня було прийнято рішення про використання благодійного рахунку санктуарію Св.Йосифа для внесення благодійних коштів, які будуть направлені на протидію поширення коронавірусу в Гніванській ОТГ. Номер рахунку: ПриватБанк UA453026890000026008055353086 Одержувач: РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО ЙОСИФА ( в призначенні платежу вказати СТОП-ВІРУС), раніше даний рахунок використовувався для збору коштів на встановлення годинника-курантів на вежі костелу. Вносити кошти можна як по переведенню на вказаний рахунок, так і готівкою настоятелю костелу отцю Кшиштофу Бузіковському. Звіт про надходження та використання коштів буде оприлюднюватися на нашій сторінці у Фейсбук, а також на офіційному сайті міської ради.