Бюджет Гніванської міської територіальної громади на 2021 рік прийнято!

Дата: 24.12.2020 09:08

23 грудня в залі засідань відбулася бюджетна сесія Гніванської міської ради, на якій були присутні 21 депутат. Головним питанням, яке стояло на порядку денному, було прийняття бюджету на 2021 рік.

Також депутатами було розглянуто та затверджено ряд важливих питань фінансового, юридичного, земельного характеру та інші.

Як і завжди, напередодні сесії відбуваються засідання постійних комісій міської ради, на яких депутати розглядають проєкти рішень, вносять свої корективи та пропозиції.