Одним із важливих викликів воєнного сьогодення є безпека дітей, навчання їх правильній поведінці в екстремальних ситуаціях. З цією метою на Вінниччині продовжують відкривати «Класи безпеки». Їх створюють на базі навчальних закладів нашої області.

2 серпня один з таких класів розпочав свою роботу в закладі позашкільної освіти “Простір” Гніванської міської ради.
Для цього відвели спеціальну кімнату, яка обладнана усім необхідним для проведення цікавих занять та пізнавальних зустрічей із рятувальниками.
Надзвичайники ознайомили дітлахів з первинними засобами пожежогасіння та відпрацювали елементи евакуації з приміщення під час повітряної тривоги. Також в ході навчально-виховної бесіди фахівці служби порятунку нагадали підростаючому поколінню правила безпеки життєдіяльності, алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки на воді.
Міський голова Володимир Кулешов зазначив, що відкриття такого класу дає можливість дітям здобувати необхідні знання та навички, які  стануть їм у нагоді та допоможуть правильно реагувати і почуватися впевненіше в будь-яких життєвих ситуаціях.