Фото без опису

Спекотне літо приносить нашій громаді страшні новини… На фронті загинув гніванчанин Гайдай Віталій Федорович… Захиснику цього місяця мало б виповнитися 30 років…

Чоловік народився 14 червня 1994 року в Гнівані. Навчався в загальноосвітній школі №2. Пізніше закінчив Гніванське професійне училище. Служив строкову службу. Останнім часом в цивільному житті працював на автозаправній станції в Гнівані.

9 вересня 2022 року Віталій був мобілізований на військову службу. Мав звання молодшого сержанта. Був командиром відділення протитанкових ракетних комплексів.

- Віталік був такий спокійний, добрий, хороший. Мав багато друзів, ніколи нікому не бажав зла, - плаче його сестра Алла. – Він так любив маму. Він був дуже чесний, справедливий. Найкращий в світі мій братик…

Віталій Гайдай ніс службу стійко і мужньо. Ніколи ні на що не жалівся. Був сильним і стриманим. Своїй сім’ї казав, що мріє про Перемогу і стоятиме до останнього…

2 червня 2024 року, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, Гайдай Віталій Федорович загинув в районі н.п. Невельське Сватівсьокого району Луганської області.

В Героя залишилась матір Тетяна Іванівна, сестра Алла та племінники.

Гніванська міська рада висловлює щирі глибокі співчуття родині Віталія.. Вічна пам’ять і низький уклін захиснику. Герої не вмирають🇺🇦!

Зустріч Героя «живим коридором» планується завтра, 7 червня, близько 10 год. Прощання відбудеться того ж дня на площі в дворі біля будинку по вул. Промисловій, 18. «Живий коридор» для проводжання Героя на кладовище планується близько 11.50 год. У разі змін – інформацію буде уточнено. Слідкуйте за нашими повідомленнями.