Фото без опису

  1. Повна назва документа державного планування: « Детальний план території  для будівництва та обслуговування складського комплексу для зберігання овочів, розташованого в межах проектних кварталів № 10, № 11 та частини № 12 згідно Генерального плану м. Гнівань, Вінницького району, Вінницької області».
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:  Гніванська міська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  Детальний план території  для будівництва та обслуговування складського комплексу для зберігання овочів, розташованого в межах проектних кварталів № 10, № 11 та частини № 12 згідно Генерального плану м. Гнівань, Вінницького району, Вінницької області ,  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 20 червня 2024 року на сайті Гніванської міської ради  (https://gnivan-miskrada.gov.ua/ ) та триватиме 10 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детальний план території  для будівництва та обслуговування складського комплексу для зберігання овочів, розташованого в межах проектних кварталів № 10, № 11 та частини № 12 згідно Генерального плану м. Гнівань, Вінницького району, Вінницької області. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  Детальний план території  для будівництва та обслуговування складського комплексу для зберігання овочів, розташованого в межах проектних кварталів № 10, № 11 та частини № 12 згідно Генерального плану м. Гнівань, Вінницького району, Вінницької області, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 23310 Вінницька область Вінницький район          м. Гнівань, вул. Соборна, буд. 64, тел. (099) 67-63-629, контактний email (сайту) e-mail:     ofisrada64@gnivan-miskrada.gov.ua .

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території  для будівництва та обслуговування складського комплексу для зберігання овочів, розташованого в межах проектних кварталів № 10, № 11 та частини № 12 згідно Генерального плану м. Гнівань, Вінницького району, Вінницької області», надаються протягом 10 днів.

https://rada.info/upload/users_files/04326075/5a51aac13bb74f930a11b8d2258c56e6.pdf