Про відключення електроенергії

Про відключення електроенергії

СО "Тиврівські електричні мережі" повідомляють, що 4-5 жовтня з 9-00 до 17-00 год. будуть проводитись роботи по поточному ремонту фідерів В-10 Ф-20,22,24,28 ПС 110/35/6 Гнівань.

30 вересня бібліотекарі святкують своє професійне свято.

30 вересня бібліотекарі святкують своє професійне свято.

Напередодні Всеукраїнського Дня  бібліотекаря, який традиційно відзначають 30 вересня, міський голова привітав керівників бібліотек з професійним святом. Також побажав  творчої наснаги, міцного здоров’я та натхнення. Всі бібліотекарі отримали вітальні листівки та квіти.

Увага! Конкурс перенесено.

Увага! Конкурс перенесено.

В зв’язку з останніми подіями, що склалися в м. Калинівка, Всеукраїнський Відкритий конкурс вокального мистецтва "Осіння Мелодія", який мав відбутися в м. Гнівань 30 вересня та 1 жовтня, перенесено на 7-8 жовтня.  Інформацію надала директор та засновник конкурсу- Магнушевська Т.А

Запрошуємо на суботник!

Запрошуємо на суботник!

30 вересня о 9-00 год. запрошуємо всіх  небайдужих жителів міста долучитися до участі у суботнику, який відбудеться на території Гніванської  міської станції юних техніків і натуралістів. Плануємо облагородити територію, для більш комфортного проведення дозвілля дітей.

Переможці без переможених. Або ж виставка кішок «Мяу».

Переможці без переможених. Або ж виставка кішок «Мяу».

15 вересня площу біля Гніванського Будинку культури заполонило нашестя пухнастиків. Люблячі господарі принесли більше 30 домашніх улюбленців, аби ті взяли участь у щорічній виставці- конкурсі котів, що має назву «М’яу». Руденькі, смугасті, пухнасті і зовсім лисі, породисті та «безпорідні» – всі з гідністю пройшли відбір і в рівній мірі мали змогу на свою омріяну перемогу .

Корисні посилання