Альтернативна середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 ім. А.С.Макаренка розвитку здібностей дитини м.Гнівань

«спеціаліст вищої категорії»,  «вчитель методист»,

«Відмінник освіти України»

Бондарчук Ганна Михайлівна

Гніванська альтернативна СЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім. А. С. Макаренка розвитку здібностей дитини – це школа повного дня для 1 – 4 класів профільна освіта для старшокласників: гуманітарні класи (українська та іноземна філологія), природничі класи (біологія, екологія), суспільно — гуманітарні класи (філософі, громадянознавство, історія), осередок творчої самореалізації особистості та педагогіки успіху (шкільне наукове товариство „Зоряні обрії”, інтелектуальний клуб „Ерудит”).

Трудовий колектив школи налічує 52 педагоги, учителів методистів – 8, старших учителів – 3, відмінників освіти України – 14.

У закладі створено наукове товариство «Зоряні обрії», яке покликане надати дітям можливості реалізувати власні здібності на терені дослідно-пошукової та наукової діяльності. Головне завдання наукового товариства— підготовка учнів до активної професійної діяльності в галузі науки, сприяння їхньому самовизначенню в майбутній фаховій спеціалізації, формування успішної, гармонійної особистості — представника наукової еліти.

У товаристві відповідно до потреб дітей діє 4 відділення: філології і мистецтвознавства, історико-географічне, фізико-математичне, хіміко-біологічне, які, у свою чергу, включають різноманітні секції.

Проектна й науково-дослідницька робота учнів здійснюється під керівництвом педагогів школи. Юні дослідники неодноразово ставали призерами захисту науково -дослідницьких робіт в області та республіці, призерами олімпіад.

Для дітей з особливими фізичними потребами створено реабілітаційний центр «Джерело». За плідну працю по навчанню і вихованню підростаючого покоління колектив школи восьмий раз занесено на районну дошку пошани та Книгу пошани працівників освіти.

Посилання на офіційний веб-сайт школи http://www.gnivan-zosh1.pp.ua

Адреса:м.Гнівань, вул. Макаренка,14