Фото без опису

Фото без опису

 У шкіл, як у людей, у кожної своя доля. Сама ідея створення школи нового типу в нашому містечку викликала жвавий інтерес серед батьків та громадськості. Ще не народженій школі пророкували успіхи, попереджували про можливі недоліки. Вона народилась у високому пориві вчительської творчості та здорової професійної конкуренції. Наша школа ніби чарівний замок, де здійснюються мрії дітей, учителів і батьків, відкрила свої двері 1 вересня 1994 року. Спочатку її називали по-різному, зокрема, «Елітарна», завданням якої було виховати еліту за освітою, а не за походженням. Ця назва не сподобалася жителям міста. Друга назва - «Елітарна школа» не прижилася, так як самовдосконаленню немає меж. І дали їй ім’я «Альтернативна СЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім. А. С. Макаренка розвитку здібностей дитини».   

       Гніванська альтернативна СЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім. А. С. Макаренка розвитку здібностей дитинице школа повного дня для 1-4 класів, профільна освіта для старшокласників: гуманітарні класи (українська та іноземна філологія), природничі класи (біологія, екологія), суспільно-гуманітарні класи (філософія, громадянознавство, історія), осередок творчої самореалізації особистості та педагогіки успіху (шкільне наукове товариствоЗоряні обрії”, інтелектуальний клуб „Ерудит”).

         Рішенням №1321 49 сесії 7 скликання Гніванської міської ради від 14.08.2020 назву «Альтернативна середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А.С. Макаренка розвитку здібностей дитини м. Гнівань Тиврівський район Вінницької області» змінено на Опорний заклад «Альтернативна середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А.С. Макаренка розвитку здібностей дитини Гніванської міської ради Вінницької області». До складу опорного закладу ввійшли Гніванська філія І-ІІ ст. та Грижинецька філія І-ІІ ст.

       14 липня 2022 року рішенням №631 15 сесії 8 скликання Гніванської міської ради Опорний заклад освіти «Альтернативна середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А.С. Макаренка розвитку здібностей дитини Гніванської міської ради Вінницької області» перейменовано на Ліцей №1 ім. А.С. Макаренка Гніванської міської ради, у складі якого залишилися Гніванська філія І-ІІ ст. та Грижинецька філія І-ІІ ст.

     Педагогічний колектив ліцею №1 нараховує 54 педагоги, з них:

«спеціаліст вищої категорії» -- 37

«спеціаліст першої категорії» -- 3

«спеціаліст другої категорії» -- 5

«спеціаліст» -- 4

учителів методистів – 6,

старших учителів – 19,

відмінників освіти України – 14.

У колективі вироблені правила, якими він користується у своїй діяльності:
 1. Творчоінакше навіщо.
 2. Людина настільки розумна, наскільки вона добра.
 3. Мислення починається тоді, коли є подив, зацікавлення, протиріччя, проблеми.
 4. Добивайся успіху в школі, цим самим ти зможеш отримати шанс на успіх в житті.
 5. Задовольняю свою допитливість.
 6. За здібностями ми маємо бачити людину з її достоїнствами та недоліками.
 7. Навчися любити - і ти звільнишся від тягару самотності.

    У закладі створено наукове товариство «Зоряні обрії», яке покликане надати дітям можливості реалізувати власні здібності на терені дослідно-пошукової та наукової діяльності. Головне завдання наукового товариствапідготовка учнів до активної професійної діяльності в галузі науки, сприяння їхньому самовизначенню в майбутній фаховій спеціалізації, формування успішної, гармонійної особистостіпредставника наукової еліти.

    У товаристві відповідно до потреб дітей діє 4 відділення: філології і мистецтвознавства, історико-географічне, фізико-математичне, хіміко-біологічне, які, у свою чергу, включають різноманітні секції.

Проектна й науково-дослідницька робота учнів здійснюється під керівництвом педагогів школи. Юні дослідники неодноразово ставали призерами захисту науково-дослідницьких робіт в області та республіці, призерами олімпіад.

    Для дітей з особливими фізичними потребами створено реабілітаційний центр «Джерело». За плідну працю із навчання та виховання юного покоління колектив школи восьмий раз було занесено на районну дошку пошани та Книгу пошани працівників освіти.

 У 2009 році школа внесена у літопис сучасної освіти і науки України «Флагман сучасної освіти України»

  

 

Посилання на офіційний веб-сайт школи http://www.gnivan-zosh1.pp.ua

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Макаренка,14
Тел.:/04355/3-50-45
Email:
gnivan-zosh1@ukr.net

Корисні посилання