Поліклінічне відділення

01.03.2018 року у нашій громаді був створений і працює Гніванський центр первинної медико-санітарної допомоги – базовий лікувальний заклад у нашій українській системі охорони здоров’я.

Підприємство створене шляхом перетворення  комунального закладу «Гніванський Центр первинної медико-санітарної допомоги» в Комунальне некомерційне підприємство «Гніванський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гніванської міської ради згідно з рішенням Гніванської міської ради 26 сесії 7 скликання №558 від 30.03.2018 року. За контрактом з Гніванською міською радою керівником підприємства працює Сташук Микола Станіславович.

Підприємство структурно складається з 2 амбулаторій і 2 фельдшерських пунктів. Головна амбулаторія знаходиться за  адресою: м. Гнівань, вул. Соборна, 89. Завідувачем амбулаторії є лікар вищої категорії Сташук Ніна Василівна. Інша амбулаторія розташована в с. Могилівка, пл. Перемоги, 2 і працює як амбулаторія монопрактики, очолює її молодий лікар Масенцов Євгеній Євгенійович. Фельдшерські пункти знаходяться в с. Демидівка і с. Грижинці.

Відповідно до наказу МОЗ України № 1335 від 19.07.2018 року Комунальне некомерційне підприємство «Гніванський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гніванської міської ради отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Приміщення поліклініки має два поверхи, де на першому поверсі знаходяться такі кабінети:

• флюорографії
  • рентген кабінет
  • жіноча консультація, де надають допомогу лікарі акушер-гінекологи
  • кабінет гінекології
  • психіатра
  • хірурга
  • травматолога
  • невропатолога
  • нарколога

На другому поверсі розміщені:

• кабінет терапевта
  • стоматологів
  • отоларинголог
  • офтальмолог
  • фізіотерапевтичний кабінет

Лабораторні обстеження Вам проведуть у сертифікованій клініко-діагностичній лабораторії, що знаходиться на 2-му поверсі  консультативної поліклініки та у стаціонарному відділенні лікарні.

Інформаційно-аналітичний відділ відповідає за:

- дотримання єдиної системи ведення, збору, обробки, зберігання медико-статистичної інформації, обробка та аналіз показників діяльності закладу;

–  формування єдиного медичного інформаційного простору в структурних підрозділах лікарні;

–  інформаційно-аналітичне забезпечення планування діяльності служб та лікарні в цілому;

–  проведення організаційно-методичних заходів щодо удосконалення діяльності структурних підрозділів та закладу в цілому.

Гграфік надання невідкладної медичної допомоги

- 8.00 - 18.00 год. - прийом громадян в черговому кабінеті невідкладної медичної допомоги за адресою: м. Гнівань, вул. Соборна, 89,приміщення ЦПМСД;

- 8.00 - 16.00 год. - прийом громадян в черговому кабінеті невідкладної медичної допомоги у Могилівській АЗПСМ: с. Могилівка, вул. Площа Перемоги, 2;

- 18.00 - 8.00 год. - надання невідкладної медичної допомоги здійснюється в Гніванській міській лікарні за адресою: м. Гнівань, вул. М. Ковач, 1.

Активні виклики здійснюються в робочі дні з 8.00-17.00 за телефоном 3-39-46.

КОНТАКТИ:

м. Гнівань, вул.Соборна, 85 Тиврівський р-н, Вінницька обл. 23310