Поліклінічне відділення

01.03.2018 року у нашій громаді був створений і працює Гніванський центр первинної медико-санітарної допомоги – базовий лікувальний заклад у нашій українській системі охорони здоров’я.

Підприємство створене шляхом перетворення  комунального закладу «Гніванський Центр первинної медико-санітарної допомоги» в Комунальне некомерційне підприємство «Гніванський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гніванської міської ради згідно з рішенням Гніванської міської ради 26 сесії 7 скликання №558 від 30.03.2018 року. За контрактом з Гніванською міською радою керівником підприємства працює Сташук Микола Станіславович.

Підприємство структурно складається з 2 амбулаторій і 2 фельдшерських пунктів. Головна амбулаторія знаходиться за  адресою: м. Гнівань, вул. Соборна, 89. Завідувачем амбулаторії є лікар вищої категорії Сташук Ніна Василівна. Інша амбулаторія розташована в с. Могилівка, пл. Перемоги, 2 і працює як амбулаторія монопрактики, очолює її молодий лікар Масенцов Євгеній Євгенійович. Фельдшерські пункти знаходяться в с. Демидівка і с. Грижинці.

Відповідно до наказу МОЗ України № 1335 від 19.07.2018 року Комунальне некомерційне підприємство «Гніванський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гніванської міської ради отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Приміщення поліклініки має два поверхи, де на першому поверсі знаходяться такі кабінети:

• флюорографії
  • рентген кабінет
  • жіноча консультація, де надають допомогу лікарі акушер-гінекологи
  • кабінет гінекології
  • психіатра
  • хірурга
  • травматолога
  • невропатолога
  • нарколога

На другому поверсі розміщені:

• кабінет терапевта
  • стоматологів
  • отоларинголог
  • офтальмолог
  • фізіотерапевтичний кабінет

Лабораторні обстеження Вам проведуть у сертифікованій клініко-діагностичній лабораторії, що знаходиться на 2-му поверсі  консультативної поліклініки та у стаціонарному відділенні лікарні.

Інформаційно-аналітичний відділ відповідає за:

- дотримання єдиної системи ведення, збору, обробки, зберігання медико-статистичної інформації, обробка та аналіз показників діяльності закладу;

–  формування єдиного медичного інформаційного простору в структурних підрозділах лікарні;

–  інформаційно-аналітичне забезпечення планування діяльності служб та лікарні в цілому;

–  проведення організаційно-методичних заходів щодо удосконалення діяльності структурних підрозділів та закладу в цілому.

КОНТАКТИ:

м.Гнівань, вул.Соборна,89,

Тиврівський р-н, Вінницька обл.

Час роботи  з пн - пт з 08:00 год. -15:42 год.

Пункт невідкладної медичної допомоги з пн - пт з 12:00 год -19:42 год.

Номер тел.: 3-34-03

с. Могилівка, пл. Перемоги, 2,

Жмеринський р-н, Вінницька обл.