Бюджет участі - це унікальна можливість для громади створювати власні ініціативи покращення своєї громади за місцеві бюджетні кошти. Маєте соціально-важливі ідеї? Ми готові їх реалізувати! Збирайте однодумців, створюйте власні проекти та беріть участь у проекті«Громадський бюджет 2019». Новий дитячий майданчик, простір для відпочинку молоді, квітучий сквер чи велопарковка? Вирішувати саме вам!

Для цього НЕОБХІДНО:

– заповнити бланк-заяву, що розміщена нанижче або на офіційній платформі,  або у паперовому вигляді в пунктах подачі проектів, а саме: бібліотеках м.Гнівані, сіл Грижинець, Могилівки та Демидівки;

– зібрати не менше 20 підписів на підтримку проекту.

Загальний обсяг видатків для реалізації проектів у 2019 році складає 200 тис. грн. Максимальна вартість одного проекту – 200 тис. грн.

Типи проектів:

• Безпека та громадський порядок
  • Велоінфраструктура
  • Дорожнє господарство
  • Житлове господарство
  • Засоби масової інформації
  • Комунальне господарство
  • Культура
  • Навколишнє середовище
  • Освіта
  • Охорона здоров'я
  • Соціальний захист
  • Спорт
  • Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології
  • Транспорт

Вимоги до проекту:

1) проект не повинен суперечити чинному законодавству України;

2) реалізація проекту має належати до компетенції виконавчих органів Гніванської міської ради;

3) реалізація проекту планується на території Гніванської ОТГ, на території будівель (приміщень) загального користування та об’єктів соціально-культурної сфери комунальної форми власності та відповідати затвердженій містобудівній документації;

4) реалізація проекту не повинна порушувати прав інших осіб;

5) проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат.

Подані проекти опрацьовує Координаційна рада з питань Бюджету участі.

Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міста в розділі «Громадський бюджет 2019» та у пунктах супроводу проектів. Кожен мешканець громади зможе проголосувати не більше, ніж за три різних проекти зручним для себе способом: або в електронному вигляді на офіційному веб-сайті міста  або ж у  пунктах супроводу проекту.

Нагадуємо, що прийом проектів триватиме до 30 вересня.

Бланки, інструкції

- Бланк-заява форма подання проект

- Бланк для голосування

- Інструкція з реєстрації на сайті