Гніванська міська лікарня

В Гніванській міській лікарні надаються послуги: загальної практики сімейної медицини, клінічної лабораторної діагностики, медицини невідкладних станів, неврології, ортопедії та травматології, отоларингології, офтальмології, педіатрії, психіатрії, рентгенології, стоматології, терапії, фізіотерапії, фтизіатрії, функціональної діагностики, хірургії, урології.

Гніванська міська лікарня має терапевтичне на 30 ліжок, педіатричне відділення на 14 ліжок, відділення хірургії одного дня на 15 ліжок, поліклінічне відділення, денний стаціонар при поліклінічному відділенні на 7 ліжок, пункт невідкладної медичної допомоги.

Гніванська міська лікарня обслуговує 19 тисяч осіб, а саме:

-  13,7 тисяч  мешканців м.Гнівань та 5,3 тисяч жителів, розташованих поруч сіл Грижинці, Селище, Урожайне, Лани, Студиниця, Яришівка

Структура населення: -  2,7 тисяч дітей; - 44 інвалідів війни;- 112 учасників бойових дій, в т.ч. учасники АТО; - 66 ліквідаторів та постраждалих в наслідок аварії на ЧАЕС; -  432 учасників війни;  - 805 ( в т.ч. 59 дітей) інвалідів загальних захворювань; - 5500 пенсіонерів.

Терапевтичне відділення стаціонару призначене для консервативного лікування хворих із захворюваннями внутрішніх органів. В терапевтичному відділенні в середньому на рік проходять лікування 900 чоловік.

На  стаціонарне лікування  в педіатричне відділення госпіталізуються діти віком від 1 міс до 18 років з різноманітною патологією органів дихання, травлення, сечостатевих органів, серцево-судинної системи, шкіри та підшкірної клітковини, патологією нервової системи. У педіатричному відділенні у середньому на рік лікується 540 дітей. На диспансерному обліку перебуває 1708 дитячих та 548 підліткових нозолій .

Відділення хірургії одного дня розраховане на 15 ліжок (7-хірургічних, 4- гінекологічних, 4 – травматологічних).      Відділення  призначене для надання медичної допомоги шляхом активного виявлення, лікування та реабілітації хворих хірургічного профілю, досягнення принципово нового рівня якості та культури організації хірургічної допомоги. У відділення в середньому проводиться 1028 операцій на рік.

Пункт невідкладної медичної допомоги надає невідкладну медичну допомогу дорослим та дитячим пацієнтам при безпосередньому зверненні, незалежно від місця проживання та реєстрації. Пункт створений та функціонує з метою ефективного надання невідкладної медичної допомоги населенню території, що обслуговується Гніванською міською лікарнею.

м.Гнівань, вул. М.Ковач, 36

Тиврівський р-н.