Головна публічна бібліотека розташована в центрі міста в пристосованому приміщенні, загальна площа якого складає 92 кв.м, до  складу якої входять  два відділи: відділ для дорослих та відділ  для обслуговування дітей.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису

Відділ для дітей обслуговує дошкільників та учнів 1-9 класів, їх батьків та вчителів. Вся робота відділу спрямована на пропаганду книги, вивченню потреб користувачів  та задоволення їх запитів.

Фото без опису Фото без опису

Велика увага приділяється патріотичному вихованню дітей та молоді, основна увага приділяється формуванню у юних читачів їхньої свідомості, моральних якостей та любов до України.   

Для діток, що прагнуть розвиватися – функціонує гурток «Умілі руки», влаштовуються в бібліотеці виставки їх робіт. 

Постійними відвідувачами відділу є діти з обмеженими можливостями з реабілітаційного центру «Джерело». Для них організовуються перегляди мультфільмів та проводяться бесіди.

Фото без опису

Відділом для дорослих головної  публічної бібліотеки проводяться такі заходи: книжкові виставки «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя» /День Соборності/,

Фото без опису

«Згадаймо юність, що горіла в Крутах» /День пам’яті героїв Крут/ «Афганістан – ти серця мого біль»  /День виведення військ з Афганістану/ «Сяє геній Кобзаря»  /День народження Т.Г. Шевченка/, «Живемо, поки живе пам’ять»  /День визволення Гнівані  і Тиврівщини від фашистських загарбників/, «Дзвенить у душах українців Чорнобиля гіркий полин» /День Чорнобильської трагедії/, «Вогонь війни у пам’яті людей» /день Перемоги/,  «Гіркої пам’яті ковток» /День скорботи/,  «Для мене в світі ти одна, моя чарівна Україна» /День незалежності/, «Слава козацька вічно жива» /День українського козацтва/, «Свічка плакала в скорботі» /День пам’яті жертв голодомору/, «СНІД не «страшилка», а велике горе» /про СНІД/.  

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису    

Також проводяться огляди та перегляди літератури, бесіди з користувачами відділу в яких висвічується інформація визначні дати, які присвячуються важливим подіям та письменникам ювілярам.

Фото без опису  Фото без опису

 Для більш змістовного розкриття фонду відділу  влаштовуються тематичні полиці, на яких подається інформація по народознавству, краєзнавству, історії нашої держави.

Фото без опису  Фото без опису

Корисні посилання