ДПТНЗ "Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я. Малиновського"

ДПТНЗ „Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я.Малиновського” – це навчальний заклад ІІ рівня акредитації загальнодержавної форми власності, який працює за власним статутом.

В своїй діяльності Гніванський професійний ліцей керується основними документами про освіту: Законом України "Про освіту”,  "Про професійно-технічну освіту”,  "Положенням про професійно-технічний навчальний заклад”, Статутом професійного ліцею,  іншими нормативними документами.

Наявна навчально-матеріальна база дає можливість в повній мірі виконувати навчальні плани та програми. Матеріально-технічна база професійного ліцею відповідає вимогам стандартів і навчальних планів. Для підготовки робітників з кожної професії є навчальні кабінети, лабораторії, майстерні.

В професійному ліцеї створено умови для успішного навчання, проживання та відпочинку учнів. При повній успішності учні отримують стипендію в розмірі 287грн., а при відмінному навчанні розмір стипендії збільшується на 25%.   Учні ліцею забезпечуються  проживанням в гуртожитку та триразовим харчуванням в їдальні.

Більш,  як з 75 підприємствами і господарствами Вінницької області укладені угоди на підготовку кваліфікованих робітників. Основні з них : ВАТ "Поділля” м. Вінниця, ВАТ "Гніванський кар’єр”, ВАТ "Гніванський ЗСЗБ”, МП "Кобза” м.Тиврів, МП "Мрія” м.Гнівань, ЗАТ "Автоелектроапаратура” с.м.т.Сутиска,  ЗАТ "Маяк” м.Вінниця, КСП с.Іванівка Вінницького району, СВАТ "Федорівське” Шаргородського району і ін..

Педагогічний колектив постійно спрямовує свій творчий потенціал на вдосконалення форм і методів підготовки фахівців, враховуючи необхідність швидкого адаптування до сучасних соціальних умов,  ринкових відносин, поєднує традиційні та нові технології навчання майбутніх спеціалістів.

Посилання на офіційний веб-сайт - http://gnivproflicey.at.ua

м.Гнівань,вул. Промислова,2

Тиврівський р-н.