Гніванський міський будинок культури

На базі Гніванського МБК працює 23 клубних формувань. Із них 13 для дітей (1- фізкультурно - оздоровче ). Всього в колективах БК займається 307 чол., 164 дитини. Один колектив , а саме – хор ветеранів війни та праці  «Джерело» - має звання народного. Під керівництвом І.С. Оріховської розпочала діяльність група  «Fitness dance», в групу входять діти віком від 11 до 16 років.

Найбільш чисельним колективом БК є студія танцю «Ідеал». З метою покращення рівня занять, керівником було відкрито групи, порівняно з минулим роком кількість вікових груп було збільшено з 3 до 6. Відновив свою діяльність у новому складі рок гурт «»Counting Stars», керівник Анатолій Савчук. До складу гурту входять 4 учасників, солістка Золотий голос Гнівані – 2016 Діана Каргучева.

Будинок культури в соціальних мережах:

Фейсбук- https://www.facebook.com/gnivanmbk/