Делегація Представництва ЄС в Україні вперше завітали до міста Гнівань!

6-7 серпня у м. Гнівань відбувся плановий моніторинговий візит делегації Представництва ЄС в Україні з метою перевірки ходу реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань».

15:31 08.08.2019

22 вересня місто Гнівань святкуватиме День міста та відкриття Тижня сталої енергії!

Такі рішення було прийнято минулого тижня під час зустрічі робочої групи за участі міського голови Володимира Кулешова, представників міської ради та команди проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань».

17:38 07.08.2019

У рамках проекту м. Гнівань розпочато проектування капітального ремонту та термомодернізації дошкільних навчальних закладів

У липня 2019 року у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань» розпочато роботи із виготовлення проектно-кошторисних документацій з капітальних ремонтів та комплексної термомодернізації будівель дошкільних навчальних закладів №1,3 та 5.

10:40 26.07.2019

Практичний тренінг з технічного впровадження демонстраційних проектів Програми «Угода мерів - Демонстраційні проекти» відбувся у м. Жовква, Львівська область

3-5 липня 2019 року Команда підтримки CoM-DeP провела другий практичний тренінг для представників грантових проектів Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

15:48 06.07.2019

У Гнівані обговорили проміжні підсумки та плани проекту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань»

11 квітня у м. Гнівань відбулося перше засідання Керівного комітету проекту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань».

15:08 16.04.2019