За підтримки ЄС у м. Гнівань комплексно оновили черговий дитячий садок за європейськими стандартами

За підтримки Європейського Союзу в місті Гнівань комплексно оновили Заклад дошкільної освіти №1 «Оленка». Відтак 106 дошкільнят навчатимуться у комфортніших умовах, а місцева влада очікує, що витрати теплової енергії скоротяться на 70% порівняно з показниками  2018 року.

Представники громад Вінниччини взяли участь у вебінарі «Оцінка рівня ефективності систем водопостачання і водовідведення та шляхи їх вдосконалення»

10 грудня відбувся вебінар «Оцінка рівня ефективності систем водопостачання і водовідведення  та шляхи їх вдосконалення» у рамках проєкту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», який реалізовує Гніванська міська рада у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».

Запрошення на вебінар «Оцінка рівня ефективності систем водопостачання і водовідведення  та шляхи їх вдосконалення»

Запрошуємо зацікавлених представників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, комунальних та приватних підприємств, громадських об’єднань  взяти участь у вебінарі «Оцінка рівня ефективності систем водопостачання і водовідведення  та шляхи їх вдосконалення», який відбудеться 10 грудня 2021 року.

Новий зовнішній вигляд дитячого садка ДНЗ №5 м.Гнівань та інші деталі про проект за підтримки ЄС

Цього тижня будівельники завершують  декоративне оздоблення нового утепленого фасаду дитячого садка №5 м.Гнівань. Цей заклад один із чотирьох, які термомодернізовуються у рамках проєкту за підтримки ЄС «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

У місті Гнівань відбулася конференція про досвід впровадження енергоефективних заходів за підтримки ЄС

Як краще термомодернізовувати заклади, як громадам економити на опаленні, як залучити зовнішнє фінансування? Ці та інші питання обговорювали представники громад Вінниччини та експерти 1 жовтня у місті Гнівань під час фінальної конференції проєкту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».