Новини

21 вересня у м. Вінниця відбудеться стартова прес-конференція проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань»

Запрошуємо представників засобів масової інформації на стартову прес-конференцію проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

14:52 19.09.2018

Запрошуємо постачальників товарів та послуг у сфері енергоефективності взяти участь у тематичній виставці!

22 вересня у м. Гнівань у рамках святкування Дня міста та Тижня сталої енергії відбудеться тематична виставка товарів та послуг у сфері енергоефективності для місцевих мешканців.

08:15 14.09.2018

У Гнівані проведуть «Європейський Тиждень сталої енергетики»

22 серпня в Гніванській міській раді відбулося засідання робочої групи щодо проведення «Європейського тижня сталої енергетики» у рамках проекту  «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань». Під час  засідання робоча група обговорила план та перелік заходів, які будуть проходити в місті під час проведення Тижня сталої енергії та Дня міста.

09:43 23.08.2018

Технічні обстеження будівель дошкільних навчальних закладів у м. Гнівань продовжуються

Активні роботи із технічного обстеження будівель 4-х муніципальних дошкільних навчальних закладів у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань» продовжуються.

16:59 10.08.2018