Новини

У Гнівані обговорили проміжні підсумки та плани проекту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань»

11 квітня у м. Гнівань відбулося перше засідання Керівного комітету проекту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань».

15:08 16.04.2019

«Для чого потрібно ОСББ? Як отримати кошти для ОСББ?»

«Для чого потрібно ОСББ? Як отримати кошти для ОСББ?», - саме такі важливі питання 4 квітня обговорювали у міському будинку культури мешканці багатоквартирних будинків із представниками ПРООН (Програма розвитку ООН в Україні), IFC (Міжнародна фінансова корпорація) та командою проекту Енергоефективний Гнівань - енергетична політика для сталого розвитку.

09:21 12.04.2019

У Гнівані продовжуються енергоаудити у ДНЗ №3 та №4

В рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань» у січні 2019 року розпочалися роботи із енергетичного обстеження будівель дошкільних навчальних закладів №3 та №4.

16:48 25.01.2019