Новини

Детально про головні компоненти заходів проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань»

З 1 травня 2018 року у м. Гнівань розпочато реалізацію найбільшого проекту у Вінницькій області - «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань». Проект співфінансується Європейським Союзом у рамках Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Його реалізацію здійснюватимуть Гніванська міська рада у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер»  протягом 3-х років.

16:36 08.06.2018

Представники ЄС та мери українських міст урочисто відкрили Європейський тиждень сталої енергії 2018 у Чернівцях

3 червня Представництво Європейського Союзу в Україні та Чернівецька міська рада відкрили Європейський тиждень сталої енергії, який Україна проводить вже 8 раз поспіль. В межах заходу 14 міст приєдналися до ініціативи Європейського Союзу «Угода мерів» та 6 міст отримали гранти на реалізацію енергоефективних проектів за окремою програмою «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

12:23 05.06.2018

Договір про співпрацю двох міст CoM-DeP

23 травня принесло ще одну приємну і несподівану новину: два міста-підписанта Угоди мерів, членів Асоціації "Енергоефективні міста України" та переможці конкурсу Програми "Угода мерів - Демонстраційні проекти" - Гола Пристань і Гнівань - уклали договір про співпрацю і побратимство.

16:07 01.06.2018

Три роки хронології дій Гніванської міської ради: від ініціативи до реалізацій найбільшого проекту у сфері енергоефективності за підтримки ЄС у Вінницькій області

23 січня 2015 року сесія Гніванської міської ради прийняла рішення про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів» та уповноважила підписати форму приєднання міського голову Володимира Кулешова.

17:03 23.05.2018

Найбільший проект за підтримки ЄС у Вінницькій області реалізовується у м. Гнівань у сфері енергоефективності

1 травня 2018 року у місті Гнівань Вінницької області розпочалася реалізація потужного проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

17:06 18.05.2018