Новини

У м. Гнівань оголошено тендер на капітальний ремонт (термомодернізацію) ДНЗ №3 у рамках проекту ЄС

17 квітня 2020 року Гніванська міська рада оприлюднила відкритті торги для визначення підрядника капітального ремонту (термомодернізації) Дошкільного навчального закладу №3. Такі роботи заплановані у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», який міська рада реалізовує у партнерстві з ГО «Єврорегіон «Дністер». Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

16:34 24.04.2020

Про інформаційно-просвітницьку кампанію у новому відео проекту "Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань"

«Екосвідомість та енергоощадність – це норма життя» - саме під таких гаслом м. Гнівань реалізовує інформаційно-просвітницьку роботу у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань»!

14:51 13.12.2019

11 листопада - Міжнародний день енергозбереження!

Найпростіші заходи енергозбереження доступні для кожного з нас. І це дозволяє досягнути значної економії коштів та знизити рівень забруднення навколишнього середовища, ризиків зміни клімату.

11:28 11.11.2019

Тиждень сталої енергії в НВК

Упродовж Тижня сталої енергії, що проводиться в рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», з 22 по 28 вересня 2019 р. в навчально-виховному комплексі «ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2» м.Гнівані було проведено ряд заходів.

15:21 30.09.2019