Тиждень сталої енергії в НВК

Упродовж Тижня сталої енергії, що проводиться в рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», з 22 по 28 вересня 2019 р. в навчально-виховному комплексі «ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2» м.Гнівані було проведено ряд заходів.

15:21 30.09.2019

Педагоги Гніванської ОТГ продовжують навчати дітей бути екосвідомими та енергоощадними

16 вересня для педагогів Гніванської ОТГ відбувся тренінг на тему «Екологічне та енергоощадне виховання: теорія і практика» у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

09:41 26.09.2019

14-15 вересня у м. Гнівань відбулася перша «Школа екосвідомих гніванчан»

14-15 вересня 60 учні усіх шкіл Гніванської ОТГ взяли участь у одноденних тренінгах «Школа екосвідомих гніванчан». Заходи проводилися у рамках проекту  «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

09:28 26.09.2019

22 вересня гніванчани відсвяткували День міста та відкриття Тижня сталої енергії

22 вересня гніванчани відсвяткували 390-річницю з дня заснування міста Гнівань. Цьогоріч свято Дня міста вдруге відбулося разом із відкриттям Тижня сталої енергії. Тиждень сталої енергії проходить вдруге у м. Гнівань протягом 22-28 вересня у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

17:55 23.09.2019

19 вересня відбулася ІІ прес-конференція проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань»

Місто Гнівань продовжує реалізацію проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань». Це найбільший проект, який реалізовувався у Вінницькій області, за підтримки Європейського союзу.

16:31 20.09.2019

Запрошуємо представників засобів масової інформації на другу прес-конференцію проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проект фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та реалізується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».

13:07 18.09.2019