У Гнівані продовжуються енергоаудити у ДНЗ №3 та №4

В рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика для сталого розвитку міста Гнівань» у січні 2019 року розпочалися роботи із енергетичного обстеження будівель дошкільних навчальних закладів №3 та №4.

16:48 25.01.2019

Як підвищити енергоефективність своєї оселі

Відповідь на це питання можна знайти у інформаційному буклеті "ІНВЕСТИЦІЯ В МАЙБУТНЄ: енергоефективні заходи для вашої оселі". ?Буклет виготовлено у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань- енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

15:09 22.12.2018

Інформаційний буклет "ЕНЕРГІЯ І Я: прості поради для кожного дня"

Друже, ми впевнені, що тебе цікавить питання - що таке енергоефективність та енергозбереження Пропонуємо твой увазі інформаційний буклет "ЕНЕРГІЯ І Я: прості поради для кожного дня". Прості щоденні дії із буклету допоможуть тобі зекономити кошти, створити комфортніші умови проживання та зберегти природні ресурси, навколишнє середовище.

09:19 03.12.2018