Інформаційний буклет "ЕНЕРГІЯ І Я: прості поради для кожного дня"

Друже, ми впевнені, що тебе цікавить питання - що таке енергоефективність та енергозбереження Пропонуємо твой увазі інформаційний буклет "ЕНЕРГІЯ І Я: прості поради для кожного дня". Прості щоденні дії із буклету допоможуть тобі зекономити кошти, створити комфортніші умови проживання та зберегти природні ресурси, навколишнє середовище.

09:19 03.12.2018

16 листопада відбувся тренінг щодо енергоефективності та енергозбереження для приватного сектору м. Гнівань

У рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань» 16 листопада у м. Гнівань відбувся черговий тренінг на тему «Енергоефективність та енергозбереження для приватного сектору».

15:25 22.11.2018

У Гнівані пройдуть навчання з підвищення енергоефективності для мешканців приватного сектору

Як підвищити енергоефективність свого приватного будинку та економити витрати на комунальні послуги? Замінити вікна та двері, утеплити фасад, оновити систему опалення чи просто змінити свою поведінку у побуті?  Відповіді на ці запитання ви зможете знайти під час тренінгу «Енергоефективність та енергозбереження для приватного сектору».

14:43 08.11.2018

У рамках проекту енергоефективності та енергозбереженню навчали мешканців багатоквартирних будинків м. Гнівань

У рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань» 2-3 листопада у м. Гнівань відбувся черговий тренінг на тему «Енергоефективність та енергозбереження для багатоквартирних будинків».

12:58 07.11.2018

168 творчих робіт учнів Гніванської ОТГ стали учасниками міського конкурсу «Енергоефективність і енергозбереження очима школярів Гніванської ОТГ»

10-19 вересня у місті Гнівань тривав міський творчий конкурс  «Енергоефективність і енергозбереження очима школярів Гніванської ОТГ»  у рамках проекту Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

17:00 08.10.2018