ЦНАП інформує!

єМалятко - перша комплексна послуга за життєвою подією

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, рік тому було запущено єМалятко - першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

15:12 11.01.2021

Інформація щодо документів, необхідних для призначення та надання населенню житлових субсидій

З 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

14:17 11.01.2021

Допомога на дітей одиноким матерям

Допомога на дітей одиноким матерям, яку призначено за умовами, що діяли до 30 червня 2020 р. (включно), виплачується до закінчення строку її призначення.

14:21 11.08.2020

З 17.08.2020 У ЗАЯВІ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ СТВОРЕННЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ МОЖНА БУДЕ ЗА ПРИНЦИПОМ "ДВА В ОДНОМУ" ОБРАТИ ВІДПОВІДНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ

Інформуємо, що з 17 серпня 2020 року після впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань планується запровадити можливість обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій шляхом заповнення відповідних сторінок заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідно до положень наказу Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737. https://minjust.gov.ua/news/ministry/z-17082020-u-zayavi-pro-derjavnu-reestratsiyu-stvorennya-yuridichnoi-osobi-mojna-bude-za-printsipom-dva-v-odnomu-obrati-vidpovidnu-sistemu-opodatkuvannya

14:16 11.08.2020

В Україні з 17 серпня 2020 року запрацює оновлений Єдиний державний реєстр

Державне підприємство «Національні інформаційні системи», відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з 17 серпня 2020 року впроваджує оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР, Єдиний державний реєстр).

09:13 22.07.2020