Молодіжна рада це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді (віком 14-35 років) для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Молодіжна рада дає можливість почути молодих людей та реалізувати їхні ідеї із розвитку своєї громади.

Мета діяльності Молодіжної ради  – надати молоді міста та сіл громади можливість взяти безпосередню участь як у формуванні політики з питань, які впливають на її життя, так і в процесах прийняття владних рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, що забезпечить створення передумов для їх особистісного, професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності.

 

Розпорядження міського голови №108 «Про створення ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів з обрання членів молодіжної ради Гніванської ОТГ»

 

Відбулися установчі збори Молодіжної ради

22 червня у приміщенні Гніванської міської ради відбулися установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради Гніванської територіальної громади. Це 27 утворена МР на Вінниччині.

Корисні посилання