Цивільний захист

Департамент цивільного захисту Вінницької ОДА ІНФОРМУЄ:

Купальний сезон в Україні тільки  розпочався, а на  водоймах Вінниччини вже  загинуло 15 осіб, з них 1 дитина. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є  недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Щодо надзвичайних подій за участю дітей, то нещасні випадки виникають зазвичай через те, що дорослі залишають маленьких дітей без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки або ж дозволяють дітям старшого віку самостійно відвідувати водойми.

11:52 19.08.2020

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД у Вінницькій області ІНФОРМУЄ:

10 серпня в місті  Вінниці (мікрорайон Агрономічне) стався жахливий випадок. 4-річний хлопчик випав з вікна квартири багатоповерхового будинку. Хлопчик сперся на москітну сітку, вона зірвалась і він випав з вікна 8-поверхового будинку. Лікарі понад годину намагались врятувати йому життя, але, на жаль, це їм не вдалось. Будьте обачними!    Не залишайте дітей без нагляду! Бережіть життя і здоров’я своїх близьких!

15:11 17.08.2020