17 Грудня, 2018 р., 10:53
До  Дня Збройних Сил України та з метою популяризації військової служби у Збройних Силах України,  відділом освіти Гніванської ОТГ у всіх закладах освіти було проведено інформаційні кампанії «Дякую Захисникам!»
13 Грудня, 2018 р., 12:51
В рамках Тижня захисту дітей "Ми проти насилля" та з метою привернення уваги до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, соціально-психологічною службою НВК були проведені години спілкування для  учнів 7-х, 9-х, 10-х, 11-го класів на теми«Протидія виявам насильства в учнівському колективі», «Скажи насиллю – НІ!», з переглядом відеопрезентацій та обговоренням соціальних роликів.
12 Грудня, 2018 р., 14:29
Традиційно в школі №1 в рамках місячника морально-правового виховання «Я маю право жити на землі, творити, дихати, учитись…» проходить декада правових знань. Не став винятком і цей рік. Усім запам’яталося відкриття декади правознавства учнями 5-А класу, які в цікавій ігровій формі розповіли історію появи Декларації прав людини, Конвенції прав дитини, ознайомили з основними положеннями цих документів.
30 Листопада, 2018 р., 17:05
30 листопада  2018 р. відбувся районний семінар-практикум вихователів середніх груп на базі Гніванського закладу дошкільної освіти № 3 «Сонечко» на тему: «Людина починається з добра». У заході взяли участь вихователі середніх груп закладів дошкільної освіти Гніванської ОТГ та Тиврівської районної державної адміністрації, представники відділу освіти Гніванської міської ради та Тиврівської РДА.
30 Листопада, 2018 р., 17:00
З метою сприяння та популяризації вивченню англійської мови серед учнів закладів загальної середньої освіти, 29 листопада на базі альтернативної СЗШ І-ІІІ ступенів №1 м. Гнівань, відбувся конкурс «Spelling Bee» серед учнів Гніванської ОТГ, який проводився у трьох номінаціях: 5-6, 7-9 та 10-11 класи. Під час конкурсу школярі продемонстрували високий рівень знань орфографії слів англійської мови та свою креативність.
29 Листопада, 2018 р., 14:10
28 листопада у Гніванській альтернативній СЗШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С.Макаренка розвитку здібностей дитини відбувся районний семінар учителів української мови та літератури на тему «Розвиток ключових предметних і міжпредметних компетентностей на уроках української мови та літератури».
29 Листопада, 2018 р., 09:31
28 листопада 2018 року на базі НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія №2» м. Гнівані відбувся навчальний семінар-практикум на тему: «Новий учитель-рушійна сила Нової української школи (НУШ)». У заході взяли участь учителі початкових класів Гніванської ОТГ, адміністрація НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія № 2» та відділ освіти Гніванської міської ради.
23 Листопада, 2018 р., 11:38
22 листопада 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Гнівань був проведений районний семінар бібліотекарів на тему «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», на який завітали бібліотекарі з усіх шкіл Тиврівського району.
20 Листопада, 2018 р., 09:59
Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.