Місцезнаходження елеватора: Вінницька обл., Тиврівський район, м. Гнівань, вул. Промислова 1. Дане розташування є економічно вигідним так, як воно розташоване уздовж траси Тиврів – Вінниця (18 км. до смт. Тиврів, та 18 км. до м. Вінниця), також повз елеватор проходить залізнична колія (Південно-Західна залізниця).

Елеватор є одним із основних підприємств у Тиврівському районі, що дає змогу населенню даного регіону бути працевлаштованим. Загалом на підприємстві працюють 86 – 120 працівників (сезонні працівники в період збирання врожаю).

Елеватор приймає, очищує, зберігає, відвантажує зернові культури. Крім того на своїй території має структурні підрозділи по переробці зернових культур:

• Млин, що виготовляє муку вищого ґатунку за новітніми технологіями
  • Пекарня, що випікає хлібобулочні вироби з широким різновидом та асортиментом, причому собівартість виробів вдвічі нижча ніж вартість інших виробників, а якість продукції набагато вища так, як у випіканні хлібобулочних виробів не використовують сучасних розпушувачів та інших хім. добавок (збережена колишня радянська технологія)
  • Цех по переробці сої на жмих та олію.

Вся сировина та продукція проходить високий хімічно – лабораторний контроль у сертифікованій лабораторії підприємства, яка обладнана сучасними приладами та обладнанням.

Сертифікована потужність зберігання елеватора в 2013 році – 65 100 тон.

На елеваторі встановленні:

• Зерносушарка SUKUP 3518U, потужністю 100 т/год.;
  • Зерносушарка UGT 6213, потужністю 80 т/год.
  • Зерносушарка «ДСП – 32» (2 шт.), потужністю 32 т/год.
  • Транспортери стаціонарні ТМ 62, 18 шт. потужністю 900 т/год.
  • Норії НЦ 50 (100), 14 шт. потужністю 900 т/год.
  • Транспортери пересувні ТЗ 50, 4 шт. потужністю 200 т/год.
  • Навантажувачі КШП 5(6), 5 шт. потужністю 250 т/год.
  • Сепаратор БЦС-50, 1 шт. потужністю 50 т/год.
  • Сепаратори БСХ-100, 2 шт. потужністю 200 т/год.
  • Сепаратор БСХ-200, 1 шт. потужністю 200 т/год.
  • Сепаратор СПО-50, 1 шт. потужністю 50 т/год.

Добова пропускна потужність підприємства з приймання зерна автотранспортом становить 2500 т/добу, а з відвантаження зерна: залізничними вагонами - 600 т/добу, автомобілями – 500 т/добу.

Приймання та відвантаження зерна здійснюється як автомобільним, так і залізничним транспортом з ретельним зважуванням відповідними вагами (80т., 60т. та 150т., які пройшли метрологічну атестацію).

Посилання на сайт https://gnivanskoe-hpp.uaprom.net/