Тиврівський РВ філії ДУ "Центр пробації"

Інормаційна кампанія для неповнолітніх щодо нетерпимого ставлення до насильства

4 грудня працівники Тиврівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області провели інформаційну кампанію для учнів Гніванського професійного ліцею імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я. Малиновського з метою формування свідомості неповнолітніх щодо нетерпимого ставлення до насильства.

10:32 06.12.2019

Інформаційно-роз’яснювальна робота з неповнолітніми щодо протидії жорстокому поводженню з дітьми

25 листопада в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівники Тиврівського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькй області спільно із представником Тиврівського бюро правової допомоги провели з неповнолітніми, які перебувають на обліку у відділі інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо допомоги у разі жорстокого поводження із ними.

17:00 27.11.2019