"Чисота-запорука здоров'я"

"Чисота-запорука здоров'я"

Ми щиро вдячні нашому дружньому колективу Гніванської міської лікарні,міському голові Володимиру Кулешову та членам ГО "Гніванчани" за підтримку та активну участь 3.04.2019 року у прибиранні лісу???????????? ????Разом ми подолаємо усе????

УВАГА!!!

УВАГА!!!

12 квітня 2019 р. в Тиврівській ЦРЛ буде проводитись профілактичний огляд лікарем мамологом з Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру та УЗД обстеження молочних залоз БЕЗКОШТОВНО!!!

В Новий рік - з новими меблями та обладнанням!!! 

В Новий рік - з новими меблями та обладнанням!!! 

В Новий рік - з новими меблями та обладнанням!!! Для покращення умов праці працівнивників центру ПМСД було придбано: столи , стільці , шафи для документації та одягу , також три комп'ютеризованих робочих місця.

Обери свого лікаря!

Обери свого лікаря!

Шановні жителі Гніванської ОТГ!Адміністрація КНП "Гніванський ЦПМСД" нагадує про необхідність укладання декларації з обраним Вами лікарем! Для цього потрібно звернутись в реєстратуру центру, мати про собі копію паспорта та інд. коду, а для дитини - копію свідоцтва про народження. Нагадуємо,що з 01 липня 2019 р. оплата за надання медичних послуг сімейним лікарем буде здійснюватись за власні кошти пацієнта, який не заключив угоду з своїм лікарем!

Запис на прийом до лікаря!

Запис на прийом до лікаря!

Адміністрація КНП "Гніванський ЦПМСД" повідомляє про можливість записатися на прийом до свого сімейного лікаря за номер. тел. : 3-36-49 ; 067-42-55-804 або через інтернет за посиланням Helsi.me 

Лікар в кожну родину

Лікар в кожну родину

В Гніванській ОТГ продовжується кампанія з вибору лікаря "Лікар в кожну родину" згідно до наказу МОЗ України 503 від 23.03.2018 року. Так,станом на 25.10.2018р., в нашій громаді з лікарями КНП "Гніванський ЦПМСД" (9 лікарів) укладено 12009 декларацій.

Корисні посилання