Сторінка на стадії наповнення

КОНКУРС "ЛЮДИНА РОКУ" !!!

У грудні 2018 році відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року». Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

08:20 06.07.2018

До відома усіх платників податків!

Вінницька об’єднана  державна податкова інспекція інформує, що з 02 липня 2018 року бюджетні рахунки, на які зараховуються податки, збори та інші обов’язкові платежі до державного та місцевих бюджетів, будуть повністю змінені. Причина – запровадження Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів.

16:45 26.06.2018