Увага! Оголошення

ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетон» запрошує на роботу: електромонтерів; електрогазозварювальників; слюсарів; формувальників; арматурників. За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ кадрів, або за тел. 3-49-05.

10:03 03.10.2019

Оголошення! Щеплення від кору

Згідно наказу МОЗ України 958 від 23.04 2019 р. та в зв'язку з високою захворюваністю на кір по Україні в КНП "Гніванський ЦПМСД" можна безоплатно зробити щеплення від кору дорослим будь-якого віку.

10:35 24.05.2019

Безкоштовне навчання початкової комп'ютерної грамотності

КЗ "Гніванська публічна бібліотека" оголошує набір груп для безкоштовного навчання початкової комп'ютерної грамотності, які будуть проводитись у приміщеннях міських бібліотек. Реєстрація та довідки за телефонами: (098) 222 01 47 - Тетяна Віталіївна, (068) 512 06 19 - Наталія Сергіївна.

16:07 17.05.2019

Увага!  Оголошується набір команд для участі у дитячому бібліотечному квесті

Оголошується набір команд для участі у дитячому бібліотечному квесті до Дня захисту дітей, який буде проводитись 1 червня у міському парку (м. Гнівань). Реєстрація учасників проводиться у міських бібліотеках та за телефонами: (098) 222 01 47 - Тетяна Віталіївна, (068) 512 06 19 - Наталія Сергіївна. З собою необхідно мати усмішку, хороший настрій та бажання перемоги!

16:06 17.05.2019

Кафедра економіки України Львівського національного університету імені Івана Франка пропонує одержання вищої економічної освіти працівникам та мешканцям об'єднаних територіальних громад.

15:20 17.05.2019