Увага! Конкурс!

Гніванська міська рада як засновник оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Гніванський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гніванської міської ради  (далі - Центру).

09:36 09.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця  послуг з вивезення побутових відходів на території Гніванської міської ради ОТГ

1. Мета проведення робіт: визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Гніванської міської ради ОТГ (населені пункти – м.Гнівань,с. Грижинці,с. Могилівка, с.Демидівка)

16:30 06.08.2020

Оголошення на заміщення вакантних посад

Гніванська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад на посади директора Комунального закладу «Центр культури та дозвілля «Калина» та директора Комунального закладу «Гніванська піблічна бібліотека».

14:19 06.02.2020

Перелік податкових агентів туристичного збору

На виконання вимог Податкового кодексу України, пункту 4.2 додатку 4 рішення  38 сесії Гніванської міської ради  7 скликання від 25.06.2019 року №924 "Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Гніванської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"  в частині справляння туристичного збору Гніванська міська рада повідомляє перелік податкових агентів зі справляння туристичного збору на території Гніванської міської об’єднаної територіальної громади та інформацію про них:

08:43 02.01.2020