Оголошення на заміщення вакантних посад

Гніванська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад на посади директора Комунального закладу «Центр культури та дозвілля «Калина» та директора Комунального закладу «Гніванська піблічна бібліотека».

14:19 06.02.2020

Перелік податкових агентів туристичного збору

На виконання вимог Податкового кодексу України, пункту 4.2 додатку 4 рішення  38 сесії Гніванської міської ради  7 скликання від 25.06.2019 року №924 "Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Гніванської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"  в частині справляння туристичного збору Гніванська міська рада повідомляє перелік податкових агентів зі справляння туристичного збору на території Гніванської міської об’єднаної територіальної громади та інформацію про них:

08:43 02.01.2020

Увага! Оголошення

ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетон» запрошує на роботу: електромонтерів; електрогазозварювальників; слюсарів; формувальників; арматурників. За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ кадрів, або за тел. 3-49-05.

10:03 03.10.2019

Оголошення! Щеплення від кору

Згідно наказу МОЗ України 958 від 23.04 2019 р. та в зв'язку з високою захворюваністю на кір по Україні в КНП "Гніванський ЦПМСД" можна безоплатно зробити щеплення від кору дорослим будь-якого віку.

10:35 24.05.2019