Завідувач бібліотеки Мельник Світлана Петрівна

Бібліотекою проводяться такі форми роботи :

1. Облік довідково-бібліографічної роботи.

2. Популяризація  бібліотечно - бібліографічних знань.

3. Проводяться екскурсії по бібліотеці для учнів 1-х класів. (посвята читачів )

 4. Бібліотечний маркетинг.

5. До політичного інформування

Бібліотека проводить ряд благодійних акцій на підтримку українським воїнам  в АТО "Кошик солдату", "Аптечка для солдата", "Зігріймо українського воїна»". Акції і надалі залишаються діючими до перемоги над сепаратизмом.

6. Видання бібліотеки

Виготовлено буклет- путівник, Грижинецький край до дня 405-ї річниці села.

7. Мережа Інтернет

В бібліотеці всі відвідувачі мають безкоштовний доступ до мережі Інтернет, активно користуються точкою доступу до WI-FI зі своїх смартфонів, планшетів, ноутбуків, спілкуються в соцмережах, підтримують зв’язки з друзями та рідними через SK–зв’язок, виконують домашні завдання і готуються до ЗНО, переглядають, копіюють фільми, музику, покращують свої навички користування на ПК, переглядають в режимі онлайн електронну періодику та книги. Новини з життя нашого закладу і світлини викладаємо в соціальній мережі Фейсбук.

8. Краєзнавча діяльність

 Один із провідних напрямків бібліотечної роботи, направлений на виявлення, збирання та донесення до читачів інформації  про рідний край, його історію та сьогодення.

9 .Основні заходи бібліотеки

Важливою складовою у діяльності бібліотеки є організація та  проведення різноманітних масових  заходів, які сприяють задоволенню і розвитку інформаційних потреб і запитів, зростанню кола пізнавальних читацьких інтересів,  залученню нових читачів до бібліотеки, проведення дозвілля.

При бібліотеці працює клуб  «Світанок»

 Мета роботи клубу: збирання перлин народної творчості, популяризація літератури з народознавства, краєзнавства, актив клубу зібрав цікаві матеріали про загибилі воїнів УГА.          

При бібліотеці працює ще один клуб «Айболить» - палітурна справа.

Корисні посилання