Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти «Простір»» (КЗ ЦПО «Простір») багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, створений в серпні 2018 року і є правонаступником двох позашкільних начальних закладів: Гніванської міської станції юних техніків та Гніванської міської станції юних натуралістів.   У 2019 році до Центру був приєднаний спортивний напрямок.

КЗ ЦПО «Простір»   надає додаткову освіту вихованцям, формує вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації, інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдаровань та стану здоров’я вихованців, учнів і слухачів.

КЗ ЦПО «Простір» здійснює освітню діяльність  у  37 об’єднанні  для   605 вихованців за напрямками:

Технічний

Еколого-натуралістичний

- Екопогляд

​​​​​​​

В КЗ ЦПО «Простір» працює 21  педагогічний працівник.  З них за основним місцем роботи – 14 педагогів, 7 – по сумісництву.

Вінницький р.-н., м. Гнiвань, вул. Подільська,1 Телефон: (04355) 3-49-80 email: gst.gnivan@ukr.net

Посилання на офіційний веб-сайт- http://gst.tvedu.vn.ua