Гніванська міська станція юних технів

Тиврiвський р.-н., м. Гнiвань, вул. Подільська,1 Телефон: (04355) 3-49-80 email: gst.gnivan@ukr.net

Головна мета СЮТ    забезпечення змістовного дозвілля дітей та молоді, профорієнтація, а також підготовка творчого та інтелектуального потенціалу суспільства.

Педагогічний коллектив надає  гуртківцям оптимальні можливості для професійного та інтелектуального розвитку. Ми сприяємо оволодінню навичками пошукового мислення, готуємо учнів до активної діяльності, формуємо високу конкурентоспроможність  підростаючого покоління на ринку праці за рахунок розвитку особистої, емоційної стійкості, орієнтації на досягнення успіху, а також психологічної готовності до сприйняття неуспіху.

Посилання на офіційний веб-сайт- http://gst.tvedu.vn.ua