Як не стати жертвою торгівлі людьми?

Торгівля людьми — це злочин, який не обирає людей за статевою ознакою, віком чи майновим станом. Такий злочин передбачає сексуальну, трудову експлуатацію, примусове жебрацтво, втягнення у злочинну діяльність, збройні конфлікти тощо. З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України. Якщо це про вас і ви в пошуках нової роботи, дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.

Пам’ятка щодо проявів сексуальних домагань та алгоритму дій

Будь-яка особа, незалежно від віку, може стати постраждалою від сексуальних домагань. Це серйозне порушення права на особисту недоторканість та свободу. За такі дії передбачена відповідальність у вигляді адміністративного або кримінального покарання. Найчастіше такі випадки стаються у громадському транспорті, однак не обмежуються лише ним.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Сьогодні стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

В рамках компанії проведено круглий стіл «Протидія домашньому насильству в умовах війни». В засіданні взяли участь суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, у тому числі жорстокому поводженню з дітьми, а саме: працівники Відділення поліції №2 Вінницького РУП (м. Гнівань), працівники Служби у справах дітей, соціального захисту та охорони здоров’я та спеціалісти відділу з соціальних питань та інформації Гніванської міської ради.