Кулешов Володимир Володимирович

Народився 24 червня 1966 року в м. Вінниці. Обраний на посаду у 2010, 2015, 2017 та 2020 роках.

Освіта:  закінчив Вінницький державний педагогічний інститут в 1991 році та Одеський регіональний інститут державного управління в 2016 році. Здобув ступінь доктора філософії в ОРІДУ НАДУ при Президентові Українив в галузі публічного управління та аміністрування.

Трудова діяльність:

Трудову діяльність почав з 1983 року, у віці 17 років, слюсарем на «Гніванському шиноремонтному заводі».

Після закінчення ВУЗу у 1991-1999 рр. працював у Тиврівській дитячо-юнацькій спортивній школі, інструктором зі спорту на промислових підприємствах м.Вінниці та м.Гнівані, займався професійним спортом.

Громадський активіст, позапартійний, голова «Клубу міських та селищних голів Вінниччини», президент асоціації спортивних територіальних громад України, переможець конкурсу ВОАОМС в номінації «Кращий міський голова Вінницької області 2015 року», засновник та видавець єдиної міської газети «Над Бугом-рікою», автор міського свята (єдиного в Україні) «День Кума і Куми», автор більш як десяти пісень в яких згадується про Гнівань, засновник міських громадських організацій: «Лідер», «Спортивна рада», «Рада керівників».

Захоплення: спорт, журналістика, фотографія, музика, поезія.

Одружений, має двох дітей.