Дорогі діти та громадяни! Щиросердечно вітаю Вас з чудовим святковим днем, який проходить в нашій громаді в рамках Міжнародного Дня захисту дітей! Щоб наші маленькі, але найважливіші та найдорожчі громадяни - діти завжди були щасливі, здорові, радісні! Щоб жили вони під мирним сонячним небом могутньої, процвітаючої України, любили її та своїх батьків! У наш з вами, дорослими, обов’язок входить дбати про добробут наших дітей, не лише в цей день, а щоденно. На жаль, не зміг особисто бути присутнім на чудовому святі в міському сквері, тому що багато нагальних справ потрібно вирішувати, але користуючись нагодою, хочу виразити подяку бюджетним закладам та меценатам за чудову організацію свята! А також нашому комунальному підприємству «Гніваньводопостач», працівники якого працювали в позаробочий час та у вихідні дні, щоб до цього дня встановити чудовий ігровий комплекс! Їм це вдалося і маленькі діти отримали до святкового дня гарний подарунок! Дякую!

З повагою, Володимир Кулешов