З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 04.07.2018 15:16

4 липня в Україні відзначається День Національної поліції, одне з нових офіційних державних і професійних свят України.

Колектив Гніванського відділення поліції сьогодні привітали Гніванський міський голова В.В. Кулешов, Селищенський сільський голова В.М. Слободян, Сутисківський селищний голова Л.Б. Дідух та голова ГО «Гніванчани» А.С. Дрозд. Найкращих працівників було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

З нагоди свята прийміть найщиріші вітання! Високим професіоналізмом, працездатністю та наполегливістю ви заслужили визнання і пошану. Бажаємо вам високих професійних досягнень, широкої громадської поваги, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов'язку перед ненькою Україною!