7 липня у нашій громаді на мальовничому березі Блакитного озера (с.Могилівка) відбулось феєричне свято Івана Купала.

Головним меценатом та організатором даного заходу є депутат міської ради Придолоба Володимир. Також дякуємо спонсорам свята: ТОВ "Демидівський Граніт", ТОВ "ШляхБуд Монтаж", ТОВ СХК «Вінницька Промислова група» в особі Тимофієва Сергія, компанії "Дмитрук" - представник Христоріз, приватним підприємцям Гаманюку Сергію, Придолобі Єлизаветі, Гарматовському Вячеславу, Білоконь Зінаїді, Кожухівській Наталії, Капулі Тетяні, Окунь Ігору. Свято вдалось завдяки цим людям!

На святі були присутні Гніванський міський голова Кулешов Володимир, староста сіл Демидівки та Могилівки Мельник Юрій, заступник міського голови Пурдик Віктор, іноземні партнери Гніванської ОТГ з Угорщини та Німеччини.
Вітали нашу громаду вихованці студії танцю "Vinnstar", вихованці вокальної студії Могилівського будинку культури, ансамблі "Намисто", "Жива вода", "Фокстрот Лейн", Стужук Аліна, Беригиня козацтва Ніна Бегас разом із своїми козаками, вокальний ансамбль " Оберіг", інструментальний ансамбль "Big brother banb".
Активісти нашого села, а саме батьки діток, які підтримують в.о. директора будинку культури Пантю Анну в реконструкції приміщення клубу, влаштували благодійну ярмарку випічки. Також було проведено розіграш лотереї "Удача". Кошти з продажу лотереї та благодійної ярмарки, а саме 15 143 гривні, будуть спрямовані на ремонт хореографічної зали в будинку культури.