Гніванська міська рада оголошує громадські слухання щодо врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації, детального плану території міста Гнівань

Дата: 31.07.2018 08:34

Замовник Гніванська  міська рада.

Виконавець ПАТ «Науково-воробнича компанія «Світязь»

Підстави розроблення – рішення 28 сесії Гніванської міської ради 7 скликання від 27 червня 2018 року

Місце ознайомлення з проектом містобудівної документації – м.Гнівань вул. Соборна,64, приміщення  міської ради або на офіційній веб-сторінці міської ради.

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі, з 9 до 17 год.

Відповідальна особа начальник відділу з  земельних  та будівництва та житлово-комунальних питань Ровінська В.Д.,  роб. тел. 3-30-68

Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Гніванської  міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань   3 вересня 2018 року, о 11 год. м.Гнівань,  вул. Соборна,64, приміщення сесійної зали міської ради.