24 липня 2018 року до нашої громади з робочим візитом завітали представники партнерської гміни Сухи Ляс (Польща). Делегація складалася із 20 гостей, яку очолили: заступник вуйта гміни Сухи Ляс Maciej Jankowiak заступник громадської організації «Друзі Європи» Marek Jerzynski та директор школи ім. Івана-Павла ІІ Jaroslaw Krajewski. Під час зустрічей, які відбулися в бюджетних установах міста, а саме у Дитячій музичній школі, ДНЗ №3 польськими гостями були вручені цінні подарунки.

Дитяча музична школа отримала 9 одиниць музичних духових інструментів, які ще у червні місяці були урочисто передані духовим оркестром «Chludowo» нашій делегації, що перебувала у гміні Сухи Ляс з робочим візитом. Також усі ДНЗ міста  отримали від директора школи мультимедійні проектори.

Особливо хочемо подякувати ГО «Друзі Європи» за виявлене бажання взяти під патронат один із дитячих садочків міста. Зі слів Jaroslaw Krajewski: «Це тільки початок, у майбутньому є наміри взяти під патронат усі дитячі садочки нашої громади».

Гніванська міська рада та керівники бюджетних закладів щиро вдячні нашим партнерам за такі дороговартісні подарунки, які дуже необхідні задля повноцінного розвитку і виховання наших дітей.

Хочемо нагадати, що у минулому році наші побратими уже надали допомогу у вигляді спецодягу та спецобладнання пожежно-рятувальній частині м.Гнівані.