День Незалежності у Гніванській ОТГ  розпочався ще з ранку  із змагань з паркового волейболу, в якому взяли участь сім команд із різних установ та організацій міста. Під вечір у міському Сквері відбулися урочисті заходи та святковий концерт за участі провідних артистів міста, колективів м. Гнівані, сіл Селище, Могилівки, Демидівки та смт. Сутиски. Для гніванчан та гостей свята працювали: ярмарок-виставка робіт майстрів народної творчості, майстер-класи для дітей та дорослих, святкова торгівля, батути, гірки. А пригощали всіх бажаючих   дві кумасі із корчми та виїзна торгівля ресторану «Гетьман». Присутні мали змогу зробити гарне фото біля фотозони «Україна-це ми!»

Під час святкування майстрам народної творчості, колективам та артистам, які завжди беруть участь у святкових заходах громади, були вручені подяки та подарунки від Гніванської міської ради.

Завершилося свято запальною дискотекою «NonStopParty» від  DJMaxDriveЕкс-Резидент «Планета Мода-Бар» (м.Вінниця).

Дякуємо всім, хто долучився до організації та святкування Дня Незалежності України, за гарний настрій та подаровані щирі посмішки!