От і настав новий навчальний рік для школярів, вчителів та батьків. Свято Першого дзвоника відбулося у всіх школах нашої громади. Під радісні оплески школи зустріли першокласників, які ступили на новий щабель свого життя, де здобудуть нові знання, нові емоції та нові життєві принципи.

А для НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназії №2» це свято ще більш особливе. Саме в цей день вони відзначали 40-річчя з дня заснування школи. Привітали школу з подвійним святом Гніванський міський голова, який подарував школі від Гніванської міської ради сертифікат на суму 35 тис. грн. для придбання інтерактивної дошки. Міський голова також відзначив грамотами та подарунками 3-х учнів школи, які своєю небайдужістю влітку цього року допомогли врятувати людину та подякував їм від імені громади за людяність та доброту, за те, що не покинули людину в біді.

Ще раз вітаємо усіх з початком нового 2018-19 навчального року, бажаємо наснаги та терпіння до отримання нових знань!