10-19 вересня 2018 року у м. Гнівань проводиться міський творчий конкурс «Енергоефективність і енергозбереження очима школярів Гніванської ОТГ»

До участі у конкурсі запрошуються школярі Гніванської ОТГ за такими номінаціями:

- малюнки для учнів 1-5 класів;

- малюнки для учнів 6-11 класів;

- фотографії для учнів 6-11 класів.

Пріоритетами конкурсних робіт є висвітлення важливості або проблематики наступних тем:

-  енергоефективності, енергозбереження та захисту навколишнього середовища:

- зменшення споживання енергетичних ресурсів - електроенергії, природного газу, вугілля, палива, води та інше;

- використання альтернативних джерел енергії: сонця, вітру, біомаси, води, землі та інше;

- поводження зі сміттям;

- захист навколишнього середовища.

Вимоги до конкурсних робіт:

- розміри малюнків – до формату А4;

- розміри фотографій у друкованому вигляді – до формату А4;

- якість електронної фотографії повинна буди оптимальною для друку у форматі А4.

Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 17:00  19.09.2018 року.

Заявки та конкурсні роботи надаються або надсилаються:

- у номінації малюнки для учнів 1-5 класів та малюнки для учнів 6-11 класів подаються у паперовій формі до Гніванської міської ради за адресою м. Гнівань, вул. Соборна 64, відділ інформації, зв’язків з громадськістю та соціальних питань апарату міської ради (кабінет №7)

- у номінації фотографії для учнів 6-11 класів подаються у паперовій формі до Гніванської міської ради за адресою м. Гнівань, вул. Соборна 64, відділ інформації, зв’язків з громадськістю та соціальних питань апарату міської ради (кабінет №7) або у електронній формі надсилаються на електронну адресу Гніванської міської ради: ofisrada64@ukr.net .

Нагородження переможців у номінаціях відбудеться 22 вересня під час урочистого відкриття Дні міста та Тижня сталої енергії у м. Гнівань.

________

Конкурс проводиться у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проект фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та реалізується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».