У Гнівані по місту встановили відеоспостереження

Дата: 27.09.2018 14:47

Камера відеоспостереження є обов'язковим і невід'ємним елементом безпеки у кожному місті. Тому Гніванською міською радою була розроблена та затверджена Програма по встановленню відеоспостереження на території Гніванської міської ради.

Нещодавно на різних ділянках міста було встановлено 9 камер відеоспостереження, а саме: центральній вулиці, важливих об’єктах, на яких часто виникають правопорушення, та у місцях масового скупчення громадян. Пульт керування відеоспостереженням та монітор встановили у Гніванському відділенні поліції.
Встановлене відеоспостереження не тільки полегшить роботу поліцейських, а й пришвидшить розслідування у разі виникнення правопорушення.
У планах Гніванської міської ради є встановлення ще 16 камер на проблемних ділянках міста (на деяких сміттєзбірних майданчиках, сміттєзвалищі, СЮТ, масив СЗБ, масив цукрового заводу та ін.).