28 вересня у Гніванському відділенні поліції т.в.о. начальника відділення поліції Микола Вікторович  Малаховський  прозвітував перед очільником міста  та представниками громадськості про оперативно-службову діяльність Гніванського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницький області за 9 місяців 2018 року.

Зі слів М.В. Малаховського за вищевказаний період відділенням поліції було зареєстровано 951 заяву про кримінальні правопорушення та інші події, 146 - з ознаками кримінального характеру, з  них 127 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань; 37 кримінальних правопорушень по факту крадіжка; 776 заяв розглянуто згідно ЗУ «Про звернення громадян».

Також у звітному періоді було виявлено 7 наркозлочинів, 4 кримінальних правопорушення за грабіж та угон; складено 868  протоколів про адміністративні правопорушення.

Гніванський міський голова подякував представникам поліції за співпрацю з органами місцевого самоврядування та забезпечення правопорядку в нашому містечку!