В рамках міського Тижня сталої енергії у 2-А класі ( кл.керівник Мельник Т.О.) 27 вересня проведено практичне заняття « Енергія і я : практичні поради для кожного дня».

На якому другокласники знайомилися з поняттями « енергія», « енергозбереження» та розробляли поради по збереженню світла та тепла у власних оселях. Малюки захоплено працювали в групах «Світлячки» та «Промінчики» , колективно склали і презентували власні правила енергозбереження і були дуже горді від того , що хоч і маленькі, але робили таку серйозну та потрібну справу.
А активні учасники міського конкурсу дитячого малюнка « Енергозбереження очима дітей» були відзначені Подяками маленького Енергійка.

Класний керівник 2-А класу Мельник Т.О.