Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та рішення 29 сесії Гніванської міської ради 7 скликання від 30.08.2018 року №5652 «Про розміщення коштів бюджету Гніванської ОТГ на депозитних рахунках в установах банків у 2018 році» 28 вересня 2018 року о 16-15 в приміщенні міської ради відбувся конкурс з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету Гніванської ОТГ на депозитних рахунках у банках: АТ “ Укрексімбанк ”,  АТ “ Ощадбанк ”, АБ “ Укргазбанк ” та  ПАТ КБ “ Приватбанк ”.

Розглянувши всі надані заявки-пропозиції, документи, комісія одноголосно визначила АТ “ Укрексімбанк ” переможцем конкурсу.